Lüks araç kiralama

Adana oto kiralama hizmetlerinden yararlanmak isterseniz Adanaotokiralamaci.com olarak lüks araç seçeneklerimize bir göz atın deriz. Dünyanın en seçkin markalarının çeşitli modellerini sizin için hazırladı Ailenizle çıkacağınız uzun ve yorucu bir yolculuğu keyifli ve konforlu hale getirmek, katılırken imajınızın büyük önem arz ettiği bir iş seyahatinizi kolaylaştırmak veya özel bir gününüzde sizin için en keyifli ulaşımı sağlayacak arabayı kiralamak için çeşitli lüks araçlarımızıkiralamayı tercih edebilirsiniz. Dilerseniz Adana şoförlü araç kiralama hizmetimizden de yararlanabilirsiniz, bu sayede bilmediğiniz bir yerin sokaklarında kaybolmaktan korkmaksızın yolculuk edebilir, şehir trafiğinin getirdiği stresten kendinizi uzaklaştırabilir ve yolculuğa ayırdığınız vakitte arkadaşlarınız ve ailenizle sohbet ederek geçirebilirsiniz. Kiralayacağınız lüks araca karar verdikten sonra aracın hem iç hem de dış kısımlarını dikkatlice incelemenizi tavsiye ederiz. Çünkü araç üzerinde ilk bakışta gözünüzden kaçan bir kırık veya bir çizik olabilir ve aracı teslim ederken bu hasarın sizin kullanımınızdan kaynaklandığı düşünülebilir. Böyle bir yanlış anlaşılmanın olmaması için aracı teslim alırken iyice kontrol etmeniz ve varsa olan bütün hasarları sözleşmeye eklemeniz oldukça önemlidir.

Ekonomik araç

Adanaotokiralamaci.com bünyesinde size sunduğumuz güvenilirliğini kanıtlamış markaların ekonomik modellerinden ihtiyacınıza en uygun olanı bütçenizi zorlamadan kiralayın.  Adanaotokiralamaci.com olarak size sadece en ekonomik araçları değil sizi memnun edecek kalite ve güveni de sağlamayı hedefliyoruz. Eğer siz de kalite güven ve ekonominin kesiştiği şirketimizin hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız hiç vakit kaybetmeyin, birçok seçenek arasından size en uygun olana karar verin ve rezervasyonunuzu hazırlayın. İstediğiniz aracı 7/24 ihtiyacınız olduğunda size temin edelim. İsterseniz kredi kartı bile kullanmadan rezervasyonunuzu tamamlayabilir ve dilediğiniz zaman koşulsuz iptal edebilirsiniz.

Popüler araçların en çok kiralanma sebepleri

Araç kiralarken tercih edebileceğiniz birçok kriter vardır. Popüler araçların her birini tek tek incelediğimizde farklı farklıözelliklerinden dolayıön plana çıktıklarını görebiliriz ama listenin başında gelen araçlar genellikle kiralama bedeli uygun, ufak olup park etmesi kolay olan, yakıt tasarrufu yüksek olup özellikle uzun yola çıktığınızda size ciddi tasarruf sağlayacak araçlardır. Bunların hepsi önemli tercih sebepleridir ancak bunların yanında popüler yani sık kiralanan araçları tercih etmenin başka avantajları da vardır. Kiralayacağınız araç sık kullanıldığı için daha bakımlı durumda olması ve eğer bir hasarı varsa size ulaşmadan önce tespit edilip onarılmış olması muhtemeldir. Ayrıca sık tercih edilen modeller kiralama firmasında sayıca daha fazla bulunacağından ötürü rezervasyon yaparken devamlı mevcut olan araçlardır. Popüler olan araçları kiralamanın en büyük avantajlarından biri de kullanıcısıçok olup hakkında daha fazla kullanıcı yorumu okuyabileceğiniz araçlardır. Popüler araçlardan birini kiralamaya karar verdiğinizde ihtiyaçlarınıza uygun olup olmadığını, göze çarpan ilk bakışta far edemediğiniz özelliklerini, dikkatinizi çekmeyen iyi veya kötü yanlarını bu yorumları inceleyerek öğrenebilirsiniz. Popüler bir aracı kiraladığınızda aracınızla bir kaza geçirmeniz durumunda ihtiyacınız olan yedek parça ve benzeri elemanları bulmanız diğer araçlara göre daha kolay ve hızlı olacaktır. Birçok otomobil tamir ve bakım servisi devamlı temin ettikleri ve kullandıkları araba parçalarını ellerinin altında bulundururlar. Bütün bu avantajlar göz önünde bulundurulduğunda kiralayacağınız aracıöncelikli olarak popüler araçlar grubundan seçmeyi tercih edebilirsiniz. Adanaotokiralamaci.com ‘da birçok popüler araç seçeneğini size sunuyoruz. Adana’da oto kiralarken en popüler araçları en uygun fiyata kiralayın. Araç kiralama hizmetinin yanında 7/24 yol yardımı, şehir içi rehberlik ve drop hizmeti gibi birçok olanaktan yararlanın. Size ve ihtiyaçlarınıza en iyi hitap eden aracıçeşitli ödeme olanakları ve kolay rezervasyonla kiralayın. Üstelik fikrinizi değiştirseniz kolayca rezervasyon değişikliği veya iptali yapabilirsiniz.

Ekonomik araç kiralamayı neden tercih etmelisiniz?

Eğer araba kiralarken çok büyük bütçeler ayırmak istemiyorsanız, Adanaotokiralamaci.com sizin için oldukça iyi bir seçenek olacaktır. Birçok ekonomik model ve kampanya sayesinde cebinizi rahat ettirebilirsiniz. Kiralayacağınız aracı ekonomik araçlar sınıfından seçmeyi birçok sebepten ötürü tercih edebilirsiniz. Elbette seçimin en başta gelen sebebi tatiliniz veya iş geziniz için ayırdığınız bütçede araba kiralamaya harcayacağınız paradan kısarak gezmeye, yeni yerler ve tatlar keşfetmeye, kalacağınız konaklama seçeneklerinizi arttırabilir ve daha birçok şey yapabilirsiniz. Ekonomik hareket etmek istiyorsanız yapacağınız en akıllı seçimlerden biri de küçük araçları tercih etmek olacaktır. Küçük araçlar en sıkışık trafiklerde bile daha rahat kullanabileceğiniz araçlardır. Özellikle şehir merkezleri gibi araç yoğunluğunun çok olduğu bölgelerde büyük araçların giremediği park yerlerine girerek bir adım öne geçebilirsiniz. Küçük arabalar aynı zamanda daha az yakıt harcadığından yakıt masrafınızı da azaltmış olacaksınız. Küçük araç seçmenin avantajları bunlarla sınırlı kalmıyor. Online rezervasyon yaparken istediğiniz aracın mevcut olmaması durumunda hiçbir ek ücret ödemeden rezervasyonunuzu daha büyük bir araç için değiştirebilirsiniz. Ekonomik bir abayı kiralamayı tercih etmenin bir başka sebebi de araçta meydana gelecek olası bir hasar durumunda size maddi olarak büyük bir yüke dönüşmemesidir. Elbette kiraladığınız aracı teslim aldığınız gibi teslim ettiğiniz takdirde bu konu pek anlam ifade etmeyebilir. Ancak çıktığınız yolda tam olarak nelerle karşılaşacağınızdan asla emin olamazsınız. Özellikle bilmediğiniz bir yere yolculuk yapacaksanız veya bildiğiniz ve araç güvenliğini tehdit edecek unsurların olduğunun farkında olduğunuz bir yere gidecekseniz bu konu kesinlikle göz önünde bulundurulmalıdır. Ne de olsa hepimiz elimizin altında maddi değeri çok yüksek bir araçla hareket ederken biraz da olsa tedirgin olabiliriz. Bütün bu sebepler göz önüne alındığında en iyi seçenek ekonomik sınıftan bir araba kiralama olabilir. Adanaotokiralamaci.com olarak size bolca ekonomik araç seçeneği sunuyoruz. Sitemiz üzerinden modelleri inceleyin ve size en iyi hitap eden aracı vakit kaybetmeden kiralayın.

Lüks araç kiralarken nelere dikkat etmelisiniz?

Günümüzde araba kiralama sektörü oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Buna rağmen konu lüks araç kiralama olunca birçok kişi çekingen davranabiliyor. Kiralanacak aracın değerinin yüksek olması, kiralama maliyetinin ekonomik araçlara göre daha fazla olması bunun sebepleri arasında sıralanabilir, yine de en başta gelen sebep lüks araçların kiralanma amaçlarının diğerlerinden farklı olması. Lüks otomobil kiralama genellikle VIP servis için kullanma veya prestijli bir iş ortamında bulunma gibi durumda tercih edilir. Lüks otomobil kiralama işlemi ekonomik otomobil kiralama işleminden çok farklı olmamakla beraber lüks araç kiralarken daha dikkatli davranmak gerektiğini söyleyebiliriz.

Adanaotokiralamaci.com bünyesinde size çeşitli kiralık lüks araç seçenekleri sunmaktayız. Lüks araç kiralamaya karar verdiğinizde mutlaka aracın tamir ve bakımından sorumlu olan servislerin listesini edinin. Bu liste olası bir kaza veya araçta meydana gelen bir aksaklık durumunda nereye danışacağınızı bilmeniz açısından oldukça önemli. Lüks araç kiralarken dikkat etmeniz gereken başka önemli bir konu da kilometre durumudur. Aracınızı teslim alırken kilometre bilgilerini mutlaka kontrol edin ve sözleşmeye ekletin. Lüks araç kiralarken yapacağınız sözleşmenin ekonomik araçların kiralama sözleşmelerinden daha uzun olması normaldir, bu sözleşmeyi atlamadan dikkatlice okuyun. Lüks aracınızı kiralarken talep edeceğiniz bazı hizmetler fiyata dahil iken bazıları dahil olmayabilir. Ödeme sırası geldiğinde bir sürprizle karşılaşmamak adına talep ettiğiniz hizmetlerin fiyata dahil olup olmadığını mutlaka konuşun.

Lüks araçlarda önemli konulardan biri de imaj olduğundan araçtaki en ufak bir hasar veya çizik büyük sorunlara yol açabilir. Bu sebepten ötürü kiralayacağınız lüks aracı teslim alırken başta dış yüzeyi gelmek üzere tüm aracı oldukça dikkatli bir şekilde incelemeli ve fark ettiğiniz bir çizik veya darbeyi sözleşmenize not ettirmelisiniz. Bunu yapmadığınız takdirde arabayı teslim ederken sorun yaşamanız mümkündür. Son olarak kontrol etmeniz gereken şey aracın yakıt çizelgesi olacaktır. Teslim aldığınız aracın yakıt çizelgesini kontrol edin ve bu bilgiyi sözleşmeye not edin. Kiraladığınız aracı bu yakıt seviyesinde teslim etmeniz beklenmektedir.

 • Oto kiralama için gerekli evraklar
 • Bir otomobil kiralamaya, hangi aracı ne süreliğine kiralayacağınıza karar verdiniz. Şimdi sıra gerekli evrakları hazı Otomobil kiralama sürecinin yasal olarak uygun olması adına hazırlamanız gereken birtakım evraklar vardır. Bu evrakların başında kiralama sözleşmesi gelir. Tüm müşterilere açık olan ve standart bir içeriğe sahip olan bu sözleşme bütün araba kiralama şirketlerinde yaklaşık olarak aynıdır. Aracı kiralayacağınız tarihler, aracın günlük kiralama ücreti, kiralama firmasının adı ve adresi ve aracın temel özellikleri gibi bilgiler bu sözleşmede belirtilir. Araç kiralamak için oto kiralama ofisine geldiğiniz zaman önceden rezervasyonunu yaptığınız ya da o an seçtiğiniz araç size gösterilir, içini ve dışını incelemeniz istenir. Kiralama sorumlusu aracın var olan durumunu anlatır ve sizin araçta tespit ettiğiniz bir hasar veya çizik varsa belirtmenizi ister. Bu görüşmenin ardından aracın durumuna dair sözleşmeye yer almayan detaylar varsa sözleşmeye eklenir. Ardından hazırlanan bu sözleşmeyi imzalamanız gerekmektedir. İmzaladığınız bu sözleşmenin bir kopyası ofis personeline bir kopyası da size temin edilir. Kiralama sözleşmesiyle ilgili yapılacaklar bu kadardır.
 • Araba kiralayabilmeniz için gerekli olan bir başka evrak ise ehliyetinizdir. Sözleşmeyi imzalayan kişinin geçerli ve en az iki yıllık olması Daha kısa süredir sahip olunan ehliyet sahiplerine araç kiralaması yapılamaz.
 • Sadece ehliyetiniz yeterli değildir, nüfus cüzdanınızda araç kiralamak için gerekli belgeler arasındadı
 • Bir araba kiralayabilmeniz için gerekli bir başka özellik de 22 yaşını doldurmuş olma zorunluluğ Eğer 22 yaşınızı doldurmamışsanız otomobil kiralayamazsınız. Eğer lüks araç kiralamak istiyorsanız 25 yaşınızı doldurmuş olmanız gerekmektedir

Yukarıda belirtilen özellikler ve belgeler araç kiralamak için gerekli evrakların tümüdür. Bu evrakları temin etmeniz durumunda içiniz rahat bir şekilde istediğiniz arabayı kiralayabilirsiniz.

Ön ödemesiz araç kiralama yapabilir miyim?

Adanaotokiralamaci.com olarak size ön ödemesiz rezervasyon imkanını sunmaktayız. Hiçbir ödeme gerçekleştirmeden istediğiniz araç için internet sitemizden rezervasyon yaptırabilir veya ***** telefon numaramızüzerinden bize ulaşarak rezervasyon kaydınızı yaptırabilirsiniz. Ön ödeme yapmadan oluşturmuş olduğunuz bu rezervasyonu dilediğiniz zaman değiştirme hatta iptal etme şansına sahipsiniz. Yapmış olduğunuz rezervasyonda telefon veya online platform üzerinden hizmet ekleme çıkarma, tarih düzenlemeleri gibi istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz. Ön ödemesiz olarak yapmış olduğunuz rezervasyon aracı teslim almayı planladığınız tarihin 24 saate öncesine kadar geçerlidir. 24 saat öncesine kadar hiçbir rezervasyon yapmamanız durumunda rezervasyonunuz iptal olacaktır. Dilerseniz rezervasyonunuzu ön ödemeli olarak gerçekleştirebilirsiniz. Bu durumda rezervasyonunuz siz aracı teslim alana kadar sizin istemediğiniz takdirde iptal olmayacaktır. Ancak teslim almaya gelmemeniz durumunda rezervasyonunuz iptal edilmemiş ise ön ödemenin geri ödemesi yapılmayacaktır.

 • İnternet üzerinden veya telefon vasıtasıyla bir rezervasyon yaptırmadan, şubemize gelerek de araba kiralamayı tercih edebilirsiniz. Bu durumda mevcut olan araçlar size gösterilir ve araçözellikleri ve fiyatlandırmaları açıklanı Mevcut araçlardan birini kiralamaya karar vermeniz durumunda gerekli işlemler yapılarak araç kiralayabilirsiniz. Yararlanacağınız araç kiralama hizmetinin ödemesini hizmet süresi bittikten sonra aracı teslim ederken yapmanız gerekmektedir. Böylece daha sonra eklenen veya çıkarılan bir hizmet bedelini yeniden hesaplamak gibi bir problem ortadan kalkar. Ancak bir araba kiralayabilmeniz için ya nakit olarak bir depozito ödemeniz ya da geçerli bir kredi kartını teminat olarak göstermeniz gerekmektedir. Kredi kartınınız teminat olarak göstermeniz durumunda depozito miktarı kartınıza borç olarak işlemez ancak bu tutar harcama kotanızdan bloke edilir. Bu işlem neredeyse bütün otomobil kiralama firmalarında kullanılan oldukça yaygın bir yöntemdir. Araç kiralama hizmet sürenizin sonuna geldiğinizde gerekli kiralama ücretini ödemişseniz ve aracı sözleşme koşullarına göre teslim ettiyseniz kredi kartı hesabınızda bloke edilmiş olan tutar hiçbir kesinti yapılmaksızın tekrar kullanıma açılır. Araba kiralama süreci ve sözleşmesine dair daha fazla bilgiyi “Oto kiralama için gerekli evraklar” isimli makalemizi okuyarak öğrenebilirsiniz.
Ödemeyi nasıl yapabiliriz?

Adanaotokiralamaci.com hizmetlerinden yararlanırken ödemeyi yapmak için birçok seçeneğiniz bulunmaktadır. Araba kiralamak için ofisimize gelmeyi tercih edebilirsiniz. Bu durumda bir depozito ve kiralama bedeli ödemeleriyle karşılaşırsınız. Kiralama bedeli siz aracınızı teslim alırken detaylarıyla beraber kiralama sözleşmesinde belirtilir. Ancak aracı kiraladığınız süreç içerisinde bazı ek hizmetler almak isteyebilir veya kiralama sürenizi değiştirmek isteyebilirsiniz. Bu durumda kiralama bedeli de değişeceği için kiralama bedeli kiralık aracınızı teslim ederken ödenir. Bu ödeme işlemini dilerseniz nakit olarak veya kredi kartı kullanarak yapabilirsiniz. Aracınızı kiralarken ödemeniz gereken bir depozito vardır. Dilerseniz bu depozitoyu nakit olarak ödeyebilirsiniz, ancak çoğu kişi bu yöntemi tercih etmeyeceğinden depozito için başka bir alternatif daha vardır. Depozitonuzu kredi kartı blokesi şeklinde de ödeyebilirsiniz. Bu durumda depozito miktarı kredi kartı borcu olarak işleme sokulmayacaktır, sadece siz kiraladığınız arabayı teslim edene kadar kredi kartı kullanımınızı limitleyecektir. Kiraladığınız arabayı teslim etmenizin hemen ardından kredi kartı blokenizi kaldırma işlemi başlatılacaktır. Banka işlemleri bazen zaman aldığından blokenizin kaldırılması birkaç günü bulabilir. Eğer araba kiralamaya ofisimize gelemediyseniz ve rezervasyon işlemini telefon ile yapıyorsanız aracı gelip teslim aldığınızda geçerli bir rezervasyonunuzun olması için bir ön ödeme yapmanız gerekmektedir. Bu ön ödeme kiralayacağınız aracın modeline göre değişebilmektedir. Kiralayacağınız aracın ön ödeme bedelini ödemeniz geçerli bir rezervasyonunuzun olması için yeterlidir. Bu ödemeyi havale veya EFT yaparak ödeyebilirsiniz. Adanaotokiralamaci.com hizmetlerinden yararlanmak için yapabileceğiniz bir başka rezervasyon yöntemi de internet sitemiz üzerinden yapacağınız rezervasyondur. Bu rezervasyonun geçerlilik koşulları telefon ile yapacağınız rezervasyonun koşullarıyla aynıdır. İnternet üzerinden yapacağınız rezervasyonun bir avantajı da ön ödemenizi kredi kartıyla yapma seçeneğinizin olmasıdır. Dilerseniz kredi kartınızı kullanarak ya da havale ve EFT yöntemleriyle ön ödemenizi yapıp rezervasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

Kiralama rezervasyonumu iptal edebilir ya da erteleyebilir miyim?

Adana Oto Kiralama bünyesinde rezervasyonunuzu yaptığınız aracın rezervasyon bilgilerinde değişiklik yapma ve bu rezervasyonu iptal etmeye dair birçok seçeneğiniz bulunmaktadı Ön ödemesiz olarak yaptığınız rezervasyonu teslim alma tarihinin 24 saat öncesine kadar istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Teslim alma ve verme tarihlerini değiştirebilir, önceden seçtiğinizden farklı bir araba modelini seçebilir veya talep ettiğiniz ek hizmetlerde ekleme-çıkarma yapabilirsiniz. İsterseniz rezervasyonunuzu tamamen iptal de edebilirsiniz. Teslim alma süresine 24 saatten az bir süre kalmışsa ön ödemesiz rezervasyonunuz otomatik olarak iptal olacaktır. Eğer rezervasyonunuzu yaparken ön ödeme yapmayı tercih ederseniz rezervasyon haklarınız ve sorumluluklarınız temelinde aynı kalsa da biraz değişmektedir. Ön ödemeli olarak yaptığınız rezervasyonun 24 saat öncesine kadar istediğiniz gibi rezervasyon değişiklikleri yapabilirsiniz. Aracı teslim almayı ve teslime etmeyi planladığınız tarihleri değiştirebilir, ek hizmetlerde ekleme- çıkarma yapabilir, farklı bir araba modelini kiralamayı tercih edebilirsiniz. Farklı bir aracı kiralamayı tercih etmeniz halinde eğer aracın fiyat sınıfı değişiyorsa ön ödemeye ek ücret eklemeniz gerekebilir. Bunun dışında yapacağınız işlemler için sizden ek bir ücret istenmeyecektir. İsterseniz rezervasyonunuzu açığa alarak yanıön ödemeyi geri istemeden ileri tarihteki bir rezervasyon için tutabilirsiniz. Kiralık aracınızı teslim almaya 24 saatten az kaldığı sırada ek hizmetlerde değişiklik yapabilirsiniz, ancak kiralayacağınız aracın modelini değiştirme istediğiniz gerçekleşemeyebilir. Eğer kiralamak istediğiniz araç mevcutsa bu istediğinizi yerine getirebiliriz, ancak mevcut değilse bu talebiniz reddedilecektir. Kiralamak istediğiniz aracı teslim almanıza 24 saatten az kalmışsa teslim alma sürenizi erteleyemezsiniz ancak isterseniz kiralama sürenizi uzatabilirsiniz. Eğer 24 kiralık aracınızı teslim almanıza 24 saatten az bir süre kalmış ise ve iptal etmek istiyorsanız iptal işleminiz yapılır ancak ön ödemeniz geri ödenmez. Araç kiralama rezervasyonlarının nasıl işlediğine dair bu bilgiler siniz için yeterli olacaktır. Ödeme yöntemleri ve araç kiralama için gerekli belgeleri de öğrenmek için diğer makalelerimizi okuyabilirsiniz.

Araçlarda hgs ( ogs ) mevcut mu?

Adana oto kiralama hizmetlerinden yararlanırken kiraladığınız aracınızı sadece şehir içinde değil şehir dışında da kullanabilirsiniz. Adanaotokiralamaci.com olarak size sunduğumuz kiralık araba çeşitlerinin hepsinde HGS/OGS bulunmaktadır. Adanaotokiralamaci.com dan kiralayacağınız araçla şehir dışı yolculuğa çıkabilmeniz için ödemeniz gereken ekstra bir ücret bulunmamaktadır. Ancak eğer şehir dışı bir yolculuk yapmayı ve ücretli yolları kullanmayı planlıyorsanız aracınızdaki HGS/OGS için aktivasyon işlemi yapılması gerekmektedir. Şehirler arası yolculuklarınızın çıkaracağıHGS masrafının ödemesi tamamen size ait olacağı için HGS sisteminize ödeme bilgilerinizin işlenmesi gerekir. Bu işlemin ardından Adana’da kiraladığınız araçla Türkiye içerisinde istediğiniz her yere özgürce seyahat edebilirsiniz. Kiralama işlemini yaparken kullandığınız kredi kartı bilgileriniz HGS sistemine aktarılır ve HGS gişelerinden geçerken ödemeniz gereken ücret kredi kartı borcunuza yansıtılır. HGS borçlarınızın kredi kartıözetinizde görünmesi biraz zaman alabilir. Adana oto kiralama hizmetlerinden yaralanıp kiraladığınız araçla şehir dışına çıkmak için çevre yollarını tercih edebilirsiniz, bu şekilde HGS ücreti ödemeniz gerekmeyecektir. Adana’da otomobil kiralarken ek hizmetlerden navigasyon hizmetini de alırsanız çevre yolu üzerinden rahatlıkla şehirler arası yolculuğunuzu gerçekleştirebilirsiniz. İhtiyacınız olan navigasyon ek hizmetini size ücretsiz olarak sunmaktayız.

Oto Kiralama Drop bedeli nedir ve nasıl hesaplanmaktadır

Eğer Adana’da kiralamak istediğiniz arabayı kiralama ofisinden teslim almak istemiyorsanız, drop hizmeti talep edebilirsiniz. Drop hizmeti nedir? Drop hizmeti; kiralama rezervasyonunu yaptığınız arabanın size sizin belirlediğiniz bir noktada teslim edilmesidir. Kiralama sürenizin sona ermesinin ardından aracı teslim ederken de bu hizmeti talep edebilirsiniz. Bu durumda firmamız sizin aracı ofise getirip teslim etmenizi beklemeyecek ve sizin karar verdiğiniz bir noktadan aracı teslim alacaktır. Adana rent a car drop hizmeti oldukça yaygın kullanılan bir yöntemdir. Kiralama ofisine ulaşma şansınız olmadığında veya bir şehir dışı yolculuğa çıkmak üzereyseniz ya da şehir dışı bir yolculuktan dönüyorsanız bu hizmete ihtiyacınız olabilir. Dilerseniz şehir dışı yolculuklarınızda da bu hizmeti kullanabilirsiniz. Örneğin Adana’da kiraladığınız aracınızla Mersin’e gidip aracı Mersin’de bırakabilirsiniz. Adana rent a car drop hizmeti bedeli araba kiralama ücretine dahil değildir ve bu hizmeti alabilmek için ek bir ücret ödemeniz gerekmektedir. Adanaotokiralamaci.com drop hizmet bedeli sizin aracı teslim almak istediğiniz noktayla oto kiralama ofisinin arasındaki mesafeyle oranlıdır, ne kadar uzak bir noktada teslim almak istiyorsanız drop bedeli de o kadar yüksek olacaktır.Şehirler arası drop hizmet bedeli de bu şekilde hesaplanmaktadır.Adanaotokiralamaci.com şehir dışından veya yurtdışından gelen müşterilerine belli noktalarda ücretsiz drop hizmeti sunar. Şakir Paşa Havalimanı, Tren Garı ve Adana Şehirlerarası Otogarı buna dahildir. Bu noktalardan başka bir yerde drop hizmeti talep etmeniz durumunda arası teslim almak istediğiniz yerin Adanaotokiralamaci.com ofisine uzaklığına göre bir ücretlendirme yapılır. Dropücretini isterseniz rezervasyonunuzu yaparken isterseniz de aracınızı teslim alırken ödeyebilirsiniz. Adanaotokiralamaci.com 7/24 drop hizmetinden ve daha birçok avantajından yararlanmak için daha fazla beklemeyin ve siz de hemen rezervasyonunuzu yapın.

Kiraladığım otomobil ile yurt dışına gidebilir miyim?

Adanaotokiralamaci.com dan kiraladığınız arabayla birçok yere seyahat etmeniz mümkün. Adana’dan araç kiralayıp kiraladığınız arabayla yurt dışına çıkmak isteyebilirsiniz. Ancak tahmin edebileceğiniz üzere arabayla yurt dışına çıkmak oldukça zahmetli bir süreçtir. Kiralık bir araçla yurt dışına çıkmak da daha da fazla zahmetlidir.

 • Arabayla yurt dışına çıkabilmek için kullandığınız aracın sizin adınıza kayıtlı olması Kiraladığınız bir arabada bu mümkün olmayacağı için kiraladığınız aracın noter onaylıvekaletine sahip olmanız gerekli. Adana Oto Kiralama ofisimize geldiğiniz zaman bu talebinizi dile getirirseniz böyle bir işlem başlatabilirsiniz.
 • Türkiye’de geçerli olan ehliyetinizin uluslararası geçerliliği olmayabilir. Bu durumda yurt dışına çıkamazsını Kiraladığınız arabayla yurt dışına çıkabilmeniz için çipli ehliyetiniz olması gerekmektedir. Eğer çipli ehliyetiniz yoksa bulunduğunuz şehrin emniyet müdürlüğünden başvuru yaparak sahip olduğunuz ehliyeti çipli ehliyete dönüştürebilirsiniz. Bu işlem yaklaşık bir hafta on gün arası sürmektedir. Bunun başka bir alternatifi ise uluslararası ehliyettir. Ancak bu ehliyeti alabilmeniz hem uzun süren hem de masraflı bir süreçtir. Kiralık aracınızla yurt dışına çıkabilmeniz için çipli ehliyet yeterlidir.
 • Adana’dan kiraladığınız arabayla yurt dışına çıkabilmeniz için gerekli olan bir başka belge ise Yeşil kart (greencard) sigortasıdı Bu sigortayı sizler için Adanaotokiralamaci.com ofislerinde yapmaktayız. Bu belgenin amacı ziyaret ettiğiniz ülkede olası bir kaza durumunda karşı tarafı koruma altına almış olmaktır. Adanaotokiralamaci.com ofisinde yaptıracağınız GreenCard sigortası kiralama ücretine dahil değildir ve ek bir ücret ödemeniz gerekmektedir.

Bütün bu belgelere sahip olmanız durumunda kiralık aracınızla yurt dışına çıkabilirsiniz. Ancak çıkabileceğiniz ülkeler Türk vatandaşlarına vizesiz geçiş hakkı veren ülkelerle sınırlıdır. Bu ülkelerin dışında kalan ülkelere kiralık aracınızla gitmeniz mümkün değildir. Türk vatandaşlarından vize istemeyen ülkelere Ermenistan, Azerbaycan ve Bulgaristan örnek olarak gösterilebilir. Bunlar sadece örnek verilen ülkelerdir, daha birçok ülkeye kiraladığınız arabayla geçiş sağlayabilirsiniz. Kiralık arabanızla yurt dışına çıkmanın uğraştırıcıprosedürleri olmasına rağmen sizin için unutulmaz bir serüvenin anahtarı olabilir. Üstelik yurtdışı biletlerinin ne kadar pahalı olduğunu hesaba katarsanız sizin için ekonomik bir seyahat da demek olabilir. Adanaotokiralamaci.com olarak size bu serüveninizde en iyi aracılığı yapmak için sizi ofislerimize bekliyoruz.

Rent a car hizmetinden faydalanmak isteyen kişinin ehliyet süresi önemli mi ?

Adana oto kiralama hizmetlerinden yararlanmak isteyenlerin en sık sordukları sorulardan biri de araba kiralarken sahip oldukları ehliyetin süresinin önemli olup olmadığıdı Kısa süreli veya uzun süreli olmak üzere araba kiralama hizmetinden yararlanmak istiyorsanız sahip olduğunuz ehliyetin süresi elbette çok önemli. Sahip olduğunuz ehliyetin süresi tamamlanmış olan yıllar üzerinden hesaplanır. Örneğin 6 aydır ehliyet sahibiyseniz ehliyetiniz yeni sıfatındadır ve araba kiralama işlemleri sırasında 2 haftalık bir ehliyetten farklı bir işlem görmez. Adanaotokiralamaci.comdan otomobil kiralayabilmeniz için en az 3 yıllık ehliyetinizin olması gerekir. Tabi ki şoförlü araç kiralama hizmetimiz için bu kural geçerli değildir. Adana Oto Kiralamanın sunduğu şoförlü araç kiralama hizmetinden 7/24 yararlanmak için hiçbir ehliyete ihtiyacınız yoktur, istediğiniz araba üzerinden gerekli rezervasyonları yapmanız yeterlidir. Adana araba kiralama hizmetlerinden yararlanabilmeniz için ehliyet süreniz kadar önemli olan başka bir şey ise yaşınızdır. 22 yaşını doldurmadan araba uzun veya kısa dönem araba kiralama hizmetlerinden yararlanmanız mümkün değildir. Üstelik bu kural sadece ekonomik sınıf araçlar için geçerlidir. Lüks araba kiralama hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız en az 25 yaşını doldurmuş olmanız gerekir. Bunun yanında Lüks araba kiralayabilmek için ehliyetinizin de en az 3 yıllık olması gerekir.

Kiralık arabanızla çıkacağınız bazı yolculuklarda, özellikle de uzun yolculuklarda aracı birden fazla sürücünün kullanmasını planlayabilirsiniz. Bunu yapmanız elbette mümkündür ancak kiraladığınız aracı kullanmasını planladığınız bütün sürücülerin kiralama sözleşmesinde belirtilmesi gerekmektedir. Sözleşmede belirtilmeyen hiçbir şoför gerekli niteliklere sahip olsa bile aracı kullanamaz. Araba kiralama sözleşmesinde belirtilen ek şoförlerinde yazının içeriğinde belirtilen şartlara uyması gerekir. Bu şartlara uymayan bir durum varsa kiralama sözleşmesinde adı geçemez ve kiralanan aracı kullanamaz. Belirtilen koşulları sağlamanız durumunda istediğiniz arabayı Adanaotokiralamaci.com’dan gönül rahatlığıyla kiralayabilirsiniz.

Kiralanan aracı birden fazla kişi kullanabilir mi?

Adanada otomobil kiralamaya karar verdiğinizde bu sizin tek başınıza yapacağınız bir yolculuk da olabilir, aile veya arkadaşlarınızla yapacağınız bir yolculuk da. Özellikle uzun bir yola çıkmayı düşünüyorsanız ve vaktiniz de kısıtlı ise zaman zaman sürücünün değiştiği bir program yapabilirsiniz. Birçok insan uzun yola çıkarken arabada bir den fazla şoför bulundurmayı tercih eder. Yolculuğun daha güvenli olması açısından oldukça yerinde bir karar olabilir. Adanaotokiralamaci.com’dan kiraladığınız aracı birden fazla sürücü kullanabilir. Ancak bunu yapabilmeniz için yerine getirilmesi gereken zorunluluklar vardır. Bu zorunluluklar yerine getirildiğin takdirde aracı bir den fazla kişi kullanabilir. Öncelikle arabayı kiraladığınız sürece onu kullanacak şoförlerin tamamının kiralama sözleşmesinde belirtilmesi gerekmektedir. Yani kiralama sözleşmesinde adı geçmeyen hiç kimse arabayı yasal olarak kullanma hakkına sahip değildir. Kiralama sözleşmesinde adı geçmeyen biri aracı kullanırken yakalanması durumunda hukuki sorunlar yaşayabilirsiniz. Araba kiralama sözleşmesinde adı geçen her sürücü araba kullanabilme ve kiralayabilme koşullarının hepsini getirebilecek özellikle olmalı ve gerekli belgelerin bütününe sahip olmalıdır. Yani araç kiralama sözleşmesinde adı geçen her sürücünün en az 2 yıldır geçerliliği olan ehliyeti olması ve en az 22 yaşını doldurmuş olması gerekir. Bu kural Adanaotokiralamaci.com ekonomik araba kiralama hizmetinden yararlanırken geçerlidir Eğer kiralanan araç lüks araç sınıfında ise ehliyetin en az 3 yıllık olması ve sözleşmede adı geçen her sürücünün en az 25 yaşını doldurmuş olması gerekir. Ayrıca kiralanan arabayı kullanması planlanan bütün sürücülerin kimliklerinin ve ehliyet belgelerinin kiralama işlemi sırasında yanlarında bulunması gerekir. Bütün bu koşullar sağlandıktan sonra kiralık arabanızı birden fazla sürücünün kullanmasında hiçbir sakınca yoktur. Adanaotokiralamaci.com bünyesindeki çeşitli araba modellerinden size ve yol arkadaşlarınıza en uygun olup dönüşümlükullanabileceğiniz aracı seçerek keyifli yoluculuklara çıkabilirsiniz.

Oto kiralamanın avantajları nelerdir?

Araba kiralama işlemi birçok amaç için kullanılır ve birden fazla kategoride incelenebilir. Kiralama süresi göz önünde bulundurulursa uzun dönem ve kısa dönem araç kiralama olarak incelenebilir. Kiralanan aracın maddi değeri göz önünde tutulursa Lüks Araç kiralama, Orta Sınıf Araç Kiralama ve Ekonomik araç kiralama olarak üç kategoride incelenebilir. Hangi kategoriden bahsedersek bahsedelim, araba kiralamanın oldukça fazla avantajı vardır. Araba kiralamayı birçok amaçla tercih edebilirsiniz ve her şekilde size sayısız avantajı olacaktır. Araba kiralama hizmeti en çok şehir dışı yolculuk yapan kişilerce kullanılır. Havayoluyla gittiğiniz bir şehirde ulaşım sıkıntısıçekmemek için araba kiralama hizmetinden yararlanmak isteyebilirsiniz. Gezmeye veya tatil yapmaya gittiğiniz şehirde toplu taşımanın nasıl işlediğini anlamak oldukça zor olabiliyor. Gittiğiniz şehirdeki toplu taşıma araçları ve güzergahları ile ilgili oldukça bilgili olsanız bile toplu taşımanın yetersizliği yüzünden bu yöntemi tercih etmeyebilirsiniz. Değerli vaktiniz otobüs duraklarına beklerken boşa gidebilir yada daha kısa bir güzergâh bulunmasına rağmen bu güzergah tercih edilmediği için şehir içi trafikte uzun ve yorucu bir yolculuğa maruz kalabilirsiniz. Özellikle de tatil yapmaya gittiğiniz zaman ne siz ne de aileniz hiç de hafif olmayan o bavullarla bu yorucu yolculuklara katlanmak istemez. Ancak gittiğiniz şehirde araba kiralarsanız bunların hiçbirini düşünmek zorunda kalmazsınız. Toplu taşımanın sizi götürebileceği yerler sınırlıyken kiraladığınız bir arabayla yolların gittiği her yere gidebilirsiniz. Değerli vaktinizi ve enerjinizi harcamak istediğiniz şeylere harcarsınız. Üstelik ailece veya arkadaşlarınızla toplanarak gittiğiniz bir tatil veya gezide araba kiralamayı tercih etmek toplu taşımayı kullanmaktan daha ekonomik bile olabilir. Araba kiralarken alacağınız bir navigasyon sistemiyle kaybolma riskinizi de kolayca ortadan kaldırabilirsiniz.  Kiralayacağınız araç sizin şehre varışınızdan ayrılışınıza kadar bütün ulaşım ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Adana’da araç kiralamaya karar verdiğinizde Adanaotokiralamaci.com drop hizmeti talep etmeniz durumunda size havaalanına indiğinizde kiralık aracınızı teslim edecek ve dönüş uçuşunuz için havaalanına varmanızın ardından bu aracı geri teslim alacaktır. Havaalanına drop hizmetimiz tamamen ücretsizdir.İsterseniz size kalacağınız otele kadar şoförlü bir araçla eşlik edip, dönüş yolunda da sizi tekrar havaalanına bırakacaktır. Size kalan tek iş Adana’nın güzelliklerini keşfetmek olacaktır. Adana oto kiralama hizmetini sadece turistik amaçla değil, iş amacıyla geldiğinizde de kullanabilirsiniz. İster pratik ve ekonomik isterseniz de gösterişli ce şık bir araçla iş gezinizi tamamlayabilirsiniz. Adanaotokiralamaci.com sayesinde hem vaktiniz size kalsın hem de yoğun iş temponuzun getirdiği sorumlulukların yanında ulaşım ihtiyacınızı dert etmek zorunda kalmayın.

Oto kiralama hizmetini toplu taşıma yöntemleriyle bir şehre gidip sonrasında gittiğiniz şehirde araç kiralayarak kullanmayı tercih etmeyebilirsiniz. Eğer araba sürmekten keyif alıyorsanız ve şehirler arası yolcuğunuza kendi kullandığınız otomobille çıkmak istiyorsanız araba kiralamak sizin için harika bir deneyim olacaktır. Uzun ama keyifli yolculuklar için ihtiyacınız ola arabayı Adanaotokiralamaci.com‘da bulabilirsiniz. Üstelik Mersin Kahramanmaraş Gaziantep ve Osmaniye şehirlerine çıkarken size kılavuzluk etmekten büyük memnuniyet duyacağız. Şehirlerarası yolculuğa çıkarken ihtiyacınıza uygun bir araba kiralamanız durumunda inanın pişman olmayacaksınız. Birkaç kişi olarak çıkacağınız şehirler arası yolculuklarda araba kiralama diğer yöntemlerden neredeyse her zaman daha ekonomik olmaktadır. Kiraladığınız araba sayesinde birçok konuda özgürlüğün tadınıçıkarabilirsiniz. Kalkış saatini kaçırma derdiniz olmadan istediğiniz yerde istediğiniz kadar ara verebileceksiniz. Başkalarının belirlediği güzergahlara bağlı kalmadan kendi yolunuzu çizebilir, hedef noktanıza varana kadar geze geze ilerleyebilirsiniz. Tanımadığınız insanlarla sıkış tıkış oturmayıp sevdiğiniz insanlarla sohbet ederek en sevdiğiniz müzikleri dinleyerek mutlu bir yolculuğun tadınıçıkarabilirsiniz. Yolculuk sizin için bir an önce bitmesini dilediğiniz bir çile yerine sizi mutlu eden bir serüvene dönüşebilir. Üstelik uzun süreli bir geziye çıkmayı planlıyorsanız çekici indirimler sizi bekliyor olacak. Şehirler arası yolculuklarınızda araba kiralamayı tercih ederseniz hem keyifli bir yolculuğun tadınıçıkarırsınız hem de paranız cebinizde kalır.

Oto kiralama hizmetinin avantajlarından yararlananlar ikamet ettiği şehrin dışına çıkanlardan ibaret değildir. Eğer kendinize ait bir otomobiliniz yoksa da araba kiralamayı tercih edebilirsiniz. Çoğu zaman kendinize ait bir araba satın almak yerine ihtiyaç duydukça veya uzun süreli olarak araba kiralamayı tercih etmek daha avantajlı olur. Kendinize ait bir araba satın almak için yüklü miktarda para harcamanız gerekmektedir. Araba almak için para biriktirmek sizi maddi olarak oldukça zorlayabilir veya araba almak için kullanacağınız sermayeyi sizin için daha önemli olan veya maddi geri dönüşü olacak bir şeye harcayabilirsiniz. Kendinize ait bir otomobil olmasının masrafları bununla da bitmiyor. Sürekli olarak peşinizi bırakmayacak daha birçok ödeme bulunmaktadır. Arabanızın yıllık vergisi, zorunlu ve tercihi sigortalar, aylık ve yıllık bakım masrafları derken size beklediğinizden çok daha pahalıya mal olabilir. Üstelik bir süre kullandığınız arabanın sizin ihtiyaçlarınız yeterli olmadığını veya ihtiyacınız olandan fazla özelliğe sahip olup size gereksiz masraf olduğunu fark edebilirsiniz. Böyle bir durumda sahip olduğunuz arabayı değiştirmek isteyeceksinizdir. Artık ikinci el olan arabanız temiz kullanmış olsanız bile değerinden fazlasıyla kaybetmiş olacaktır. Buna ek olarak arabayı sizi tatmin edecek fiyata satın alacak birini bulmak çok fazla zaman ve enerjiye mal olacaktır. Aracı olacak bir yere mesela bir oto galeriye satmaya karar verirseniz zamandan kazanırsınız ama bu sefer aracı değerinin çok aşağısına satmak zorunda kalırsınız. Oysaki uzun süreli araba kiralamayı tercih ederseniz bu dertleri düşünmek zorunda kalmazsınız. Yıllık veya 6 aylık gibi süreler için kiralayacağınız araçlar sizin bütün ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve sizi memnun edecektir. Uzun süreli kiraladığınız zaman bir güne denk gelen kiralama masrafı düşecektir. Üstelik tercih ettiğiniz modelden memnun kalmamanız durumunda o araca bağlı kalmayıp bir sonraki kiralama sürecinde başka bir modeli tercih edebilirsiniz. Eğer günlük hayatta kişisel araca çok fazla ihtiyaç duymuyorsanız sadece ihtiyacınız olan dönemlerde araba kiralayarak daha da fazla tasarruf edebilirsiniz.

Çok sayıda insan özel günlerinde ihtiyacı olan arabaları da araba kiralama hizmetlerini kullanarak gidermektedir. Bir düğün, balo veya sizi özel hissettiren ve insanların gözlerinin üzerinizde olacağı, hayatınızda sizin için özel bir yere sahip olacak gün ve gecelerde lüks bir araç kiralamayı tercih edebilirsiniz. Dilerseniz sizi en mutlu edecek lüks aracı kendiniz kullanacak şekilde dilerseniz de size hizmet edecek bir şoförle beraber kiralayabilirsiniz. Kendine ait arabası olan birçok insan bile özel günlerinde bu hizmeti kullanmaktadır. Günlük kullanımlarınız için alacağınız bir arabaya ayırdığınız bütçeyle karşılayamayacağınız araçları istediğiniz zamana size ağır bir masraf olmadan Adanaotokiralamaci.com ’dan kiralayabilirsiniz. Kiralayacağınız arabanın yanında şoför hizmeti de talep edebilirsiniz. Bu sayede hem araba kullanmakla yorulmayıp enerjinizi sadece özel gününüzün tadınıçıkarmaya ayırabilir, hem de eğer gidiş veya dönüşyolunca araba kullanamayacak durumda olma ihtimaline karşı sizin için arabanızı kullanacak bir profesyonel şoförünüz olacak.

Özel günlerde araba kiralama hizmetinin bir farklı kullanımı daha vardır. Bir düğün veya organizasyon olduğunda aileniz ve arkadaşlarınızla beraber toplu olarak araç kiralayabilir ve toplu hareket etmenin getireceği indirim ve avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Oto kiralama hizmeti sadece özel kullanım için tercih edilen bir hizmet değildir. Birçok şirket kendisi için ihtiyacı olan arabaları bu şekilde temin eder. Elbette şirketlerin bu yöntemi seçmesinin birçok makul sebebi vardır. Pek çok şirket çok sayıda araba ihtiyacını karşılamak için bu arabaları satın alarak büyük bir sermayeyi heba etmek istemezler. Buna harcayacakları sermayeyi kendilerine büyük oranda maddi dönüşü olacak başka birçok şeye harcamayı tercih ederler. Tek bir otomobilin bile ne kadar masraflı olduğunu düşünürsek onlarca arabaya ihtiyacı olacak bir şirketin ne kadar kar edebileceğini siz düşünün, özellikle lüks araçların tercih edildiği durumlarda. Bunun yanında bazışirketler müşterilerine VIP servis sunmak için araç kiralayabilirler. Profesyonel şoförleri ve lüks arabalar şirket izlenimleri için çoğu zaman büyük önem arz edebilir.

Kurumsal şirketler neden oto kiralama tercih ediyor?

Birçok kurumsal şirket, çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için uzun süreli veya kısa süreli otomobil kiralama hizmetlerinden yararlanmaktadır. Oto kiralama hizmetinden yararlanan şirketlerin çoğu uzun süreli araba kiralamayı tercih eder. Kurumsa bir şirket bolca farklı sebepten dolayı uzun süreli otomobil kiralamaya ihtiyaç duyabilir. Bu sebeplere müşterilere VIP olan veya olmayan servis sunma, çalışanlarının devamlı olarak şehir içi veya şehirler arası yolculuk yapmasını gerektirecek sektörlerde çalışma örnek verilebilir. Kurumsal bir şirket için bu tarz durumlarda iki seçenek vardır: şirketin ihtiyacı olan araçları satın alma ve şirketin ihtiyacı olan araçlarırent a car hizmetlerinden yararlanarak karşılama. Bu iki seçenek karşılaştırıldığında avantajlarının çok daha fazla olmasından dolayı araba kiralama hizmeti daha çok tercih edilendir.

Kurumsal araba kiralamayı tercih etmenin en başta gelen sebebi şirketiniz için gerekli arabaları satın alarak temin etmek çok büyük masraf olacaktır. Araç kiralama hizmetinden yararlanan şirket büyük ya da küçük olsun, böyle bir sermayeyle maddi geri dönüşü olan bir yatırım yapmayı daha akıllıca bir tercih olarak görür. Araba satın almak büyük bir sermaye gerektirdiği gibi bakım masrafları da oldukça yüksektir. Sahip olduğunuz aracın zorunlu olan veya sizin tercih ettiğiniz bakım rutinleri, zorunlu trafik sigortası, kasko ve yıllık vergileri derken arabayı hiç kullanmasanız bile sadece ona sahip olmanın getirdiği maddi yükümlülükler söz konusudur. Kurumsal oto kiralama hizmetinden yararlanan şirketler bu tip masrafların hiçbirini düşünmek zorunda kalmazlar. Kiraladıkları araçların bütün bakım, sigorta, vergi gibi işlemlerini aracı kiraladıkları firma yapar. Bu masraflara ayıracakları para ceplerinde kaldığı gibi bu işlemlere vakit harcamak zorunda da kalmazlar. Bir şirket için araba satın almak veya satmak uzun prosedürleri olan ve masraflı işlemlerdir. Üstelik şirketiniz için satın aldığınız aracı satmak istediğinizde, araç kullanım süresince çok iyi bakılmış olsa bile büyük bir değer kaybı yaşayacaktır. Özellikle de hemen satmanız gerekiyorsa piyasa değerinin de altına satmanız gerekebilir. Araba satın alırken harcadığınız o büyük sermayenin göz ardı edilemeyecek bir kısmı değer kaybı olarak boşa gidecektir. Kurumsal araba kiralama hizmetinden yararlandığınızda ise ne uzun ve yorucu prosedürleri ne de aracınızın değer kaybını düşünmeniz gerekecek. Kiraladığınız araçlar saatler içerisinde elinizin altında olacaktır.

Kurumsal şirketlerin otomobil ihtiyacına dair başka önemli bir mesele ise kullandıkları araçların her zaman son teknoloji, bakımlı ve yeni araçlar olmasıdır. Maddi olarak buna gücü buna yetse ile her yıl araba satıp yenisi almak şirketler için oldukça uğraştırıcıdır. Kurumsal şirketlerin çoğu böyle uğraştırıcı bir yöntem izlemek yerine her yıl istedikleri aracı kiralamayı tercih ederler.

Kurumsal araba kiralamanın başka bir avantajı da değişen kurumsal ihtiyaçlarınız için farklı periyodlarda farklı model ve sayıda araca sahip olabilmenizi sağlamasıdır. Şirketinizin otomobil ihtiyaçları zaman içerisinde artabilir veya azalabilir. Bu durum hem yıllık olarak hem sezonluk olarak değişkenlik gösterebilir. İhtiyacınız olan arabaları ihtiyacınız olan sezon boyunca kurumsal araba kiralama hizmetlerinden yararlanarak kullanabilirsiniz. Zaman içerisinde şirketinizin ihtiyaç duyduğu araba modelleri de değişebilir. Bu ihtiyacınızı kurumsal araba kiralama hizmetinden yararlanarak karşılamanız durumunda kiralama sözleşmeniz bittikten sonra bir sonraki kiralama sürenizde tamamen farklı modeldeki araçları tercih edebilirsiniz. Bu da kurumsal araba kiralamanın araba satın almaktan çok daha avantajlı olduğu alanlardan biridir. Bütün bu sıralanan avantajlardan ve daha fazlasından faydalanmak için sizde Adanaotokiralamaci.com’danşirketinizin ihtiyacı olan arabaları kiralayabilirsiniz.

En uygun fiyatlı oto kiralama şirketi Adana Rent A Car

Adana oto kiralama hizmetlerinden yararlanırken göz önünde bulundurmanız gereken bir sürü kriter vardı Bunların en başında gelenlerden biri kiralayacağınız arabanın güvenli olmasıdır. Adanaotokiralamaci.com ’da sizin için en güvenilir araba markalarının en başarılı modellerini bir araya topladık. Filomuzdaki bütün araçlar güvenlik kontrolleri tam, sigortaları yapılmış ve bakımları asla gecikmeyen araçlardır. Hasar geçmişlerinin temiz olduğunu da eklemekte fayda var. Sevdiklerinizle en güvenilir ve rahat yolculuklara çıkabilmeniz için Adanaotokiralamaci.com gerekli bütün işlemleri layıkıyla yapmaktadır. Araba kiralarken herkesin kendi ihtiyacı ve isteklerine göre değişen birtakım kriterleri vardır. Ancak uygun fiyat herkesin aradığıözelliklerden biridir. En lüks arabayı kiralarken bile hiç kimse ederinden fazla ücret ödemek istemez. Adana oto kiralama hizmetlerinin en uygun fiyatlı halini Adanaotokiralamaci.com ’da tecrübe edeceksiniz. Ekonomik sınıf araçlarla kiralama bedeli en uygun arabalar Adanaotokiralamaci.com ’da. Sadece arabayı kiralarken değil arabayı kullanırken de tasarruf edeceksiniz, yakıt tasarrufu konusunda en başarılı olan modelleri Adanaotokiralamaci.com’dan başka yerde boşuna aramayın. Ucuz araba kiralama hizmeti almaya çalışırken yanlış algılara kapılmayın. Kimi rent a car şirketlerinde şaşırtıcı uygun fiyatlarla karşılaşabilirsiniz, ama asla güvenliğinizi birkaç lira daha ucuz arabayı kiralamak için riske atmayın. Size de fazla ucuz gelen aracın eski, hasarlı ve bakımı aksamış olma ihtimali oldukça yüksektir. Adanaotokiralamaci.comda bütün bakımları yapılmış, arızası bulunmayan ve güvenilir arabaları en uygun fiyata bulacaksınız.

 • En uygun fiyat prensibimiz sadece ekonomik sınıf araçlarda değil lüks sınıf araçlarda da geçerli. En konforlu ve şık arabalara sadece lüks kategorisine girdikleri için gereğinden fazla para ödemenize hiç gerek yok. Adanaotokiralamaci.com sayesinde lüks araba kiralama sadece belli bir kesimin karşılayabileceği bir hizmet olmaktan çıkıyor ve herkesin kolaylıkla elde edebileceği bir hizmet haline geliyor. Başka bir yerde sadece ekonomik sınıf araç kiralamayı karşılayabileceğiniz bütçeyle Adanaotokiralamaci.com’da sizi en mutlu edecek lüks arabayı rahatlıkla kiralayabilirsiniz. Lüks veya ekonomik, ticari veya binek istediğiniz bütün modellerdeki arabalar en uygun fiyatlarla Adanaotokiralamaci.com’da sizi bekliyor.
 • Araba kiralarken kullanacağınız süre de fiyata çok etki etmektedir. Kısa veya uzun dönem araç kiralamalar için geçerli çeşitli kampanyalarımızdan faydalanı Adana günlük araba kiralama hizmetimizden faydalanmayı tercih ederseniz kiralama sözleşmenizde belirteceğiniz her ekstra gün için indirim kazanma şansını kaçırmayın. Günlük araba kiralama hizmetinden yararlanırken bir haftayı geçmeniz durumda kiralayacağınız arabanın ücreti daha düşük fiyat üzerinden hesaplanacaktır.
 • Sadece kısa dönem araç kiralama hizmetinde değil aynı zamanda uzun dönem araç kiralama hizmetinde de en uygun fiyatlarıcom’da bulacaksınız. İster kendiniz ister şirketiniz için istediğiniz en ekonomik veya en lüks arabaları en uygun fiyatlara kiralayabilirsiniz. Adana uzun süreli oto kiralama hizmetinden yararlanmak sizin için araba satın almaktan daha pratik ve daha ekonomik de olacaktır. Bir yıl kendiniz için kullanmak üzere satın alacağınız ve yılın sonunda satacağınız arabanın kullanım süreciyle uzun süreli oto kiralama hizmetinden yararlanarak 1 yıllık araba kiralama sürecini karşılaştırabilirsiniz. Araba satın almak istediğinizde bu işlem sırasında ödemeniz gereken yüklü miktarda vergiler olacaktır. Buna ek olarak arabayı kullanmaya başlayabilmeniz için en az birkaç gün beklemeniz gerekecektir. Bazen bu süre daha da uzun olabilir. Üstelik bütün bu süreçte sadece oturup beklemeyeceksiniz birçok kurumdan kuruma koşturacağınız bir süreç sizi bekliyor olacak. Adana uzun süreli oto kiralama hizmetlerinden yararlanabilmek için ise kullanacağınız arabaya ve kullanma sürenize karar vermeniz yeterli olacaktır. Kiralamak istediğiniz araba dakikalar içerisinde elinizin altında olacak. Adana uzun süreli araba kiralama hizmetimizden yararlanırken kiraladığınız aracın kasko, sigorta, zorunlu bakım gibi masrafların hiçbirini ödemeniz gerekmeyecek. Ancak satın aldığınız arabada bunların hepsi size büyük masraflar olacaktır. Bütün bunların yanında bir kaza yapmanız durumda çok büyük ekstra masraflarınız çıkmış olacak ve araçsız kalacaksınız. Ancak araba kiralamayı tercih etmiş olursanız kullandığınız araba kullanılamaz hale gelmiş olsa bile mağdur olmamanız adına size başka bir araç tayin edilecektir. Arabayı kullanma sürenizin sonuna geldiğinizde ise kiralanmış arabanın sadece sözleşmede de belirtilmiş olan kullanım masraflarınıödeyecek ve kötü sürprizlerle karşılaşmayacaksınız. Satın olmuş olduğunuz aracı kullanmayı bırakıp satmak istediğinizde ise almış olduğunuz fiyatın çok aşağısına satmak zorunda kalacak, üstelik canınız istediği an bir alıcı da bulamayacaksınız. Bütün bu masraflar göz önüne alındığında uzun dönem araç kiralamak en ekonomik olmaktadır. Uzun dönem araç kiralamanın da en ucuz olduğu adres Adanaotokiralamaci.com. Piyasadaki en ucuz uzun süreli araba kiralama hizmetini almanın yanında kiralama süreniz uzadıkça büyük indirimlerden de yararlanma fırsatını yakalayın.
Oto Kiralama da Haftanın günleri arasında da fiyat farkı mevcut mu?

Otomobil kiralama hizmetinden yararlanırken akılda beliren sorulardan biri de haftanın farklıgünleri için farklıücretlendirme uygulanıp uygulanmadığıdı Adanaotokiralamaci.com normal şartlarda hafta içi veya haftasonu arasında bir ücret farkı uygulamamaktadır. Yani haftanın her günü aynı tarifeden ücretlendirilmektedir. Ancak indirim dönemlerinin başı ve sonunda aynı hafta içindeki bazı günlerin diğerlerine göre daha ucu veya pahalı olduğu durumlarla karşılaşabilirsiniz. Ön rezervasyonunuzu yaparken planladığınız ödeme ile aracı kiralarken önünüze gelen fatura arasında bir farklılık olmaması için, güncel indirimleri sormanız ve bu indirimlerin başlangıç ve bitiş tarihlerini bilerek rezervasyonunuzu yapmanız çok önemlidir. Kiralama sürenizin sadece bir kısmı indirimli değerlendirilirken siz bütün bu sürenin indirimli fiyattan değerlendirileceği yanılgısına düşebilirsiniz. Adanaotokiralamaci.com’nınçeşitli kampanya ve fırsatlarından yararlanabilmek için internet sitemizi inceleyebilirsiniz.

ADRES

Adana Mah. Adana Cad.
Seyhan Adana

TELEFON

0500 000 00 00 

EMAIL

info@adanaotokiralamaci.com

logoson1
En düşük kiralık araba fiyatını yakalayın, hızlı ve kaliteli hizmet alırken özel fırsatlarımızdan yararlanın...

İLETİŞİM

 Adana Mah. Adana Cad.
Seyhan Adana

 0322 000 00 00 

 0500 000 00 00 

 info@adanaotokiralamaci.com

© 2020 Adanaotokiralamaci.com | Tüm Hakları Saklıdır.