adana-volkswagen-passat-kiralama
Sınıf: Lüks Yakıt: Dizel
Vites: Otomatik Çekiş: Ön
Kasa Tipi: Sedan Koltuk Sayısı: 5

 

Adana Lüks araç kiralama da en çok tercih edilen araçlar arasında başı çeken Adana kiralık Volkswagen Passat 2017 şık ve sportif dış tasarımı, her santimetresi kullanıcılar için tasarlanan iç mekanı, güçlü motoru ve yüksek performansı ile yolculuklarınızın keyifli geçmesini sağlar. Adana lüks araç kiralamanın en güvenilir adresi olan Adanaotokiralamaci.com araç kiralama Volkswagen Passat 2017 ile konforlu ve güvenilir bir yolculuk hizmetini sizlere sunmaktadır.

Yüksek performansı, yol tutuşu, yakıt tasarrufu ve güçlü motoru ile kiralık Volkswagen Passat 2017 yolculuklarınızda tercih edeceğiniz en doğru araç olacak. Kiralık lüks araçlar arasında en çok tercih edilen araç olan Volkswagen Passat 2017 1600 cc motor gücü ve 6 ileri otomatik şanzımanı ile gücü ile yolculuklarınızın güvenli ve keyifli geçmesini sağlayacak. Adana kiralık Volkswagen Passat 2017 şehir içi araç kullanımında 100 km mesafede 4,9 lt yakıt kullanımı, Şehirler arası uzun yolculuklarda ise 100 km mesafede ise 3,8 lt yakıt kullanımı ile hem cebinize iyi gelecek hem de aynı yakıt miktarı daha uzun yol gitmenizi sağlayacak. Güçlü motoru, sağladığı konfor  ve yakıtı bu kadar tasarruflu kullanması kiralık Volkswagen Passat 2017 model araçlar hem şehir içi araç kullanımlarında hemde şehirler arası uzun mesafelerde en çok tercih edilen lüks kiralık araç haline gelmiştir. 10.3 saniyede 100km/s hızına yükselebilen güçlü ve sessiz motoru ile Volkswagen Passat 2017 araçlar yolculuklarınız da en güvenilir yol arkadaşınız olma imkanı sağlamaktadır. Otomatik vites seçeneği uzun mesafeli yolculuklarınızı daha ekonomik ve keyifli olmasını sağlar. Volkswagen Passat 2017 model araçları Adana ‘da kiralayıp güvenilir ve ekonomik bir şekilde seyahat etmek için en doğru adresiniz Adanaotokiralamaci.com'dur

Yenilenen iç mekan tasarımı ile kiralık Volkswagen 2017 kullanıcıların tüm isteklerini karşılamaktadır. Ergonomik bir sürüş deneyimi ve rahatlığın bir arada olduğu Volkswagen Passat 2017 model araçlar geniş iç hacmi, özel tasarlanan sürücü koltuğu, otomatik vitesi ve eşsiz ses sistemi ile sürücüyü ve beraberinde yolculuk eden bireylerin rahat bir şekilde yolculuk etmesini sağlar. 5 koltuk kapasitesi ve geniş iç mekanı ile kalabalık ve uzun yolculuklarınız konforlu ve eğlenceli olmasını sağlar. Volkswagen Passat 2017 kiralık araçlar 580 lt. büyük bagaj hacmi ve elektrikli açılır bagaj kapağı ile eşyalarınızı kolaylıkla taşıyabileceğiz alana sahipsiniz. Ayrıca arka yolcu bölümünde yer alan koltukların gerektiğinde tamamen kapatılabilir olması taşınacak eşyalar için daha geniş bir oluşturuyor. Lüks araç kiralamanın üstün konforunu ses sistemi ile sizlere sunan Volkswagen Passat 2017 araçlar eşsiz ses sistemi ve LCD multimedya ekran ile yolculuklarınızda dilediğiniz gibi müzik dinleme keyfi ve yolculukların eğlenceli geçmesini sağlamaktadır. Ayrıca kiralık Volkswagen Passat 2017 araçlar da bulunan usb girişi ile akıllı telefon veya tabletini kolaylıkla sarj edebilir ve harici ses girişi veya bluetoot bağlantısı seçeneleri ile cihazlarınızı bir müzik kaynağına dönüştürebilir, yolculuklarınız daha eğlenceli geçmesini sağlarsınız. Adana kiralık lüks araç hizmetini sizlere sunan Adanaotokiralamaci.com araç kiralama en güvenilir ve doğru adresiniz olacak.

ADRES

Adana Mah. Adana Cad.
Seyhan Adana

TELEFON

0500 000 00 00 

EMAIL

info@adanaotokiralamaci.com

logoson1
En düşük kiralık araba fiyatını yakalayın, hızlı ve kaliteli hizmet alırken özel fırsatlarımızdan yararlanın...

İLETİŞİM

 Adana Mah. Adana Cad.
Seyhan Adana

 0322 000 00 00 

 0500 000 00 00 

 info@adanaotokiralamaci.com

© 2020 Adanaotokiralamaci.com | Tüm Hakları Saklıdır.