skoda superb kiralama
Sınıf: Lüks Yakıt: Dizel
Vites: Otomatik Çekiş: Ön
Kasa Tipi: Sedan Koltuk Sayısı: 5

 

Skoda’nın 2001 yılında ilk defa piyasaya sürdüğü Skoda Superb ultra konforlu iç tasarım, yüksek performanslı motoru ve son teknoloji aksesuarlarıyla adının hakkını vermiştir.  Piyasanın en beğenilen lüks arabalarından biri olan Skoda Superb 2017 modeli bir lüks arabadan beklenen performans, konfor ve şıklık beklentilerini en iyi şekilde karşılar. Adana lüks araba kiralama sektöründe en çok tercih edilen araçlardan biri olan Skoda Superb 2017 modelini kiralamak için en uygun fiyatlar Adanaotokiralamaci.com’da.

Konfor ve performans odaklı şık tasarımıyla en keyifli kullanımı sağlayan Skoda Superb 2017 7 ileri otomatik vites seçeneği ve 1600 cc’lik geniş hacimli motoru ve GreenTec teknolojisiyle size yüksek performans deneyimini yaşatırken yakıt tasarrufu da sağlıyor. Sizi Adana oto kiralamada yüksek performanslı ve doğa dostu bu teknolojiden yararlanmak için Adanaotokiralamaci.com’a bekleriz. Skoda Superb 2017şehir içi kullanımda 100 km’de 4,6 litre şehir dışı kullanımda 100 km’de 3,9 litre yakıt kullanarak yakıt tasarrufu konusunda sadece lüks klasmanda değil ekonomik klasmandaki araçlara bile fark atmaktadır. 106 g/km’lik düşük Karma CO2 salınımı değerleriyle Çevre standardında Euro 6 klasmanına girmeyi başarmıştır.
Çevre dostu tasarımıyla performansından ödün vermeyen Skoda Superb 2017 0’dan 100km/s hızına 11,0 saniyede ulaşmaktadır. Bütün bu çevre dostu ve yüksek performanslı motor özellikleriyle Skoda Superb 2017 Adana lüks oto kiralamada en çok tercih edilen araba modellerinden biri olmayı başarmıştır.

Skoda Superb 2017’in iç mekanının her bir köşesi size en konforlu ve keyifli yolculuk deneyimini yaşatmak için tasarlanmıştır. İçine oturduğunuz ilk andan itibaren geniş iç hacmi ve ergonomik tasarımı sizi bekleyen keyifli yolculuğun pozitif enerjisini hissedeceksiniz. Toplamda 5 kişilik olarak tasarlanmış koltuklar size uzun mesafelerde de en konforlu yolculuğu sağlayacak özellikte. Elektronik ayarlanabilir sürücü koltuğu sayesinde bel desteği ve koltuk yüksekliği gibi detaylı koltuk ayarlama seçenekleri ve size özel ayarları kaydetme imkanıyla en konforlu araba kullanma deneyimini Skoda Superb 2017’de bulacaksınız. Sürücü koltuğundaki bütün son teknoloji konfor ayarlama sistemleri ön yolcu koltuğunda da bulacaksınız. Skoda Superb 2017 modelinde arka koltuktaki yolcular için düşünülmüş birçok detay bulacaksınız. Orta koltuğun katlanmadan kısmi olarak açılmasıyla bagajda bıraktığınız eşyalarınıza yol sırasında aracınızı durdurmak zorunda kalmadan ulaşabilir, katlanan aparatın özel tasarımıyla yiyecek ve içeceklerinizi bu aparata sabitleyebilirsiniz. Ön koltuklarda da orta kısımda içeçek tutacakları, birden fazla açılık kapanır saklama bölmeleri ve araba sürerken kullandığınız gözükleriniz özel gözlük saklama bölmesi de bulunmaktadır. Skoda Superb 2017 595 litrelik hacmiyle Adana lüks oto kiralama seçenekleri arasında en geniş bagaj hacmine sahip araçların arasındadır. Üstelik katlanabilir arka koltuklar sayesinde bu hacim 1730 litreye kadar çıkarılabilir. Adana lüks oto kiralama hizmetlerinden yararlanırken en ideal seçeneklerden biri olan Skoda Superb 2017 modeli en uygun fiyatlara kiralamak için Adanaotokiralamaci.com'a sizi de bekliyoruz.

ADRES

Adana Mah. Adana Cad.
Seyhan Adana

TELEFON

0500 000 00 00 

EMAIL

info@adanaotokiralamaci.com

logoson1
En düşük kiralık araba fiyatını yakalayın, hızlı ve kaliteli hizmet alırken özel fırsatlarımızdan yararlanın...

İLETİŞİM

 Adana Mah. Adana Cad.
Seyhan Adana

 0322 000 00 00 

 0500 000 00 00 

 info@adanaotokiralamaci.com

© 2020 Adanaotokiralamaci.com | Tüm Hakları Saklıdır.