Sınıf: Ekonomik Yakıt: Benzinli
Vites: Manuel Çekiş: Ön
Kasa Tipi: Sedan Koltuk Sayısı: 5

 

Adana araç kiralama hizmetlerinde yararlanmak istiyorsanız ve bu işlemi gerçekleştirirken ekonomik ve tasarruflu bir model tercih ediyorsanız Renault  Symbol sizlerin tercihlerinizi şekillendirmede etkili olabilir. Renault Symbol ekonomi sınıfında yer almasına rağmen kullanıcılarına konfor yönden kendilerini son derece rahat hissetmelerini sağlamaktadır. Görünümü ve performansı ile kendi sınıfında ki araçlar ile kıyaslandığında kullanıcılarını oldukça memnun eden bir sürüş performansı sergileyen Renault Symbol seyahatlerinizden keyif almanıza olanak sağlayacaktır. İş gezileri, bireysel kullanım ve aile boyu kullanım için uygun olması sizler için Renault Symbol’ü tercih edilebilir kılmaktadır. Renault Symbol 2020 modelini kiralamanın en uygun fiyatlarını adanaotokiralamaci.com da bulacaksınız.

RENAULT SYMBOL sadece ekonomik yönüyle değil aynı zamanda muadilleri ile kıyaslandığında sergilediği performansıyla kullanıcılarını memnun eden ekonomi sınıfı araçlar arasında yer alır. Yakıt tüketimi konusunda az tüketen bir araç olduğundan dolayı kendisini tercih edelere seyahat ederken yakıta giderinde tasarruflu bir yolculuk olanağı sunmaktadır. Renault Symbol'ün motoru 90 beygir güce 3 silindir ve 899 cm3’lük silindir hacme sahip olmakla beraber bu motorlar, Euro 6 emisyon standartlarına uyum gözetilerek üretilmişlerdir. Bu üretim seçeneği sayesinde kullanıcısına hem yüksek performans sergilerken hem de düşük karbondioksit(CO2) salınımı ile çevre dostu olduğunu kanıtlamıştır. Araç 90 beygirlik motoru,50 litrelik yakıt depo kapasitesiyle 100 km’de şehir içi kullanımda 6,5litre, şehir dışı kullanımlarda 4,7 litre ortalamada ise 5,4 litre yakıt tüketimi gerçekleştirir. Renault Symbol aracı 5 ileri manuel vitesi seçeneğiyle sizlere kolay kullanım olanağı sunmaktadır. Yukarda sayılan özelliklerine ek olarak araca ilave edilen acil fren destek sistemi ile uyumlu hale getirilen ABS sistemine ilave olarak patinaj önleyici (ASR) sistemi ile uyumlulaştırılmış Dinamik Sürüş Kontrol sistemi (ESC) mevcuttur. Daha fazla etkili fren ve düşük fren mesafesi ve daha yüksek stabilite için ihtiyaç duyduğunuz her şey araçta yer almaktadır. Araç park konusunda ise daha iyi hizmet sağlayabilmek için arka park sensörü yakınlardaki engellere karşı sizleri uyararak en dar alanlara bile kolaylıkla aracınızı park edebilirsiniz. Bütün bu özellikleri değerlendirerek Renault Symbol'ü en uygun fiyatlara kiralamak istiyorsanız sizde hemen  adanaotokiralamaci.com internet adresimizden yada telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Renault Symbol 2020’nin yenilenen tasarımıyla 5 kişilik geniş ve rahat koltukları ister uzun isterse kısa mesafelerde konforunuzdan ödün vermeden yolculuk edebilirsiniz. 510 litrelik standart bagajı, ihtiyaç duyulduğunda katlanabilen koltukları ile 1257 litre azami bagaj hacmine ulaşabilen ve çok sayıda saklama alanı barındıran araç yenilenen tasarımı çok daha modern görünümü ve daha da arttırılan dinamizmi ile sizleri kendisinden memnun bırakacaktır. Araç içerisinde yer alan saklama alanları ile şahsi eşyalarınızı korunaklı bir şekilde muhafaza edebilir ve bu eşyalarınıza pratik şekilde ulaşabilirsiniz, geniş bagajı sayesinde arzu ettiğiniz miktarda eşyayı taşıyabileceksiniz. Gerek günlük kullanımlarınızda gerekse uzun mesafeler kat ettiğiniz seyahatlerinizde rahat bir yolculuk deneyimi yaşama imkânının tadına varabilirsiniz. Bütün bu özellikleri ile hayatınıza uyum sağlayan Renault Symbol kabininde sizlerde yerinizi almak ve yolculuğun tadına varmak istiyorsanız 7 gün 24 saat boyunca bizler Adanaotokiralamaci.com internet sitesinden veya telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

ADRES

Adana Mah. Adana Cad.
Seyhan Adana

TELEFON

0500 000 00 00 

EMAIL

info@adanaotokiralamaci.com

logoson1
En düşük kiralık araba fiyatını yakalayın, hızlı ve kaliteli hizmet alırken özel fırsatlarımızdan yararlanın...

İLETİŞİM

 Adana Mah. Adana Cad.
Seyhan Adana

 0322 000 00 00 

 0500 000 00 00 

 info@adanaotokiralamaci.com

© 2020 Adanaotokiralamaci.com | Tüm Hakları Saklıdır.