Sınıf: Hafif Ticari Yakıt: Dizel
Vites: Manuel Çekiş: Ön
Kasa Tipi: Minivan Koltuk Sayısı: 5

 

2020 Türkiye’de hafif ticari araç sınıfında en çok tercih edilen araçların başında yer alıyor. Ergonomik ve geniş iç hacmi güçlü dış donanımı sayesinde ticari maksatla kullanmayı düşünenler için güvenliği ve rahatlığı bir arada sunarak ticari seyahatlerinizde en güvenilir yol arkadaşınız olmaya aday olan Ford Tourneo Courier sadece ticari kullanım açısından değil geniş ailelerin tercihi içinde uygunluk gösteriyor. Gerektiğinde şehir içi gerektiği zaman ise şehirlerarası ticari ve aile boyu kullanımlarınızda sınıfın lideri olmasının verdiği avantajlar ile iyi bir kullanım deneyimi yaşayacaksınız.  Filomuzda yer alan diğer araçlara bakabilir güvenilir ve ekonomik bir şekilde Adana da kiralamak isterseniz Adanaotokiralamaci.com adresimizi ziyaret ederek detaylı bilgi edine bilirisiniz.

Sınıf ve genişliği göz önüne alındığında etkileyici performansı ve yakıt tüketimi konusun da oldukça az yakıt sarfiyatı gerçekleştirmesi ile sizleri her koşulda memnun etmek üzere tasarlanmış bir araçtır. 1498 cm3’lük motor hacmine ve 95 beygir gücü ve 6 kademe ileri vites sahiptir. 6. kademe vites geçtiğinizde yakıt tasarrufu sağlamaya başlarsınız. Özellikle yüksek hızlarda seyretmeye başladığınız durumlarda 6. vites sayesinde vites geçişlerinizin hızlandığını ve kolaylaştığınızı fark edeceksinizdir ayrıç bu özelliği sayesinde yakıtın adeta mümkün olan her zerresinden maksimum faydayı maksimum tasarrufla kullanmanızı sağlar. Fabrika verilerine göre şehir içi kullanım sırasında 4,7 litre şehir dışı tüketimde ise 3,6 litre, karma tüketimde 4,2 litre yakıt tüketimi gerçekleştirmektedir. 0-100 km/s hıza 13,6 saniyede ulaşmaktadır. Şehir içi kullanımınız sırasında start/stop özelliği ile trafik ışıklarında durduğunuzda veya sıkça dur kalk yaptığınız durumlarda motoru bekleme süresince kapatır ve harekete geçtiğiniz esnada tekrar çalıştırarak yaklaşık %10 oranında tasarruf yapmanıza olanak sağlar.

Konfor Ve iç Mekan İncelemesi

Konforu ile gerektiğinde iş sektörüne gerektiğinizde ise günlük kullanımınızda yanınızda olmaya her zaman hazır. Konforlu ve geniş iç hacmi ile kendinizi evinizde gibi hissedeceksiniz. 6 inçlik ekranı ve Türkçe ses komutlarını algılayabilme özelliği ile istediğiniz bilgiye kolayca erişmenizi sağlar. Ford SYNC 3 ile seyahatleriniz sırasında basit ses komutlarını kullanarak telefonunuza ve müziklerinize ulaşarak ellerinizi kullanmadan iletişim kurabilir ve müzik dinlemenin zevkini deneyimleyebilirsiniz.  Apple Carplay ve Android Auto uygulamalarını indirerek araç ekranınız yardımı ile telefonunuzun ara yüzüne erişim sağlayabilirsiniz. Nem algılayabilen silecekleri ön camda nem fark ettiğinde faaliyete başlar ve gerekli hava koşullarına göre hızını kademeli olarak ayarlayabilir. Geniş bagaj ağzı ve düşük yükleme eşiği ile eşyalarınızı yüklerken zorlanmadan eşyalarınızı yerleştirebilirsiniz. 708 litrelik bagaj hacmine sahip olan Ford Tourneo Courier eşyalarınızı dizerken ayarlanabilir bagaj örtüsü ile eşyalarınızı ağırlık ve hassasiyet durumuna göre yerleştirebilirsiniz ayrıca bu bölme ihtiyaç duymadığınız durumlarda katlanarak koltuk arakasına gizlenebilir. Katlanabilen arka koltukları taşımak isteğiniz her türlü eşyayı kolaylıkla taşımanıza yardımcı olur. Gelişmiş kliması ile istediğiniz ısı seviyesini seçebilir ve akıllı kliması sayesinde ortamdaki ısı dengesini aynı seviyede tutabilirsiniz. Akıllı telefonlarınız için konsolda bulunan saklama alanında güvenle kullana bilir ihtiyaç duyulan hallerde USB bağlantısı ile şarj ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. 

 

ADRES

Adana Mah. Adana Cad.
Seyhan Adana

TELEFON

0500 000 00 00 

EMAIL

info@adanaotokiralamaci.com

logoson1
En düşük kiralık araba fiyatını yakalayın, hızlı ve kaliteli hizmet alırken özel fırsatlarımızdan yararlanın...

İLETİŞİM

 Adana Mah. Adana Cad.
Seyhan Adana

 0322 000 00 00 

 0500 000 00 00 

 info@adanaotokiralamaci.com

© 2020 Adanaotokiralamaci.com | Tüm Hakları Saklıdır.