Fiat Linea Kiralama

Sınıf: Ekonomik Yakıt: Dizel
Vites: Manuel Çekiş: Ön
Kasa Tipi: Sedan Koltuk Sayısı: 5

 

 Adana ekonomik araba kiralama  hizmetlerinden faydalanmak istiyor, ekonomik araç kiralamayı düşünüyor ve araç seçeneklerini değerlendiriyorsanız Fiat Linea sizleri kendisin den memnun bırakacaktır. Fiat Linea üretim bandına girdiği günden buyana Türkiye’de araç kullanıcılarının dikkatini cezbetmiştir. Ülkemizde ilk olarak 2007 yılında piyasaya çıkan Fiat Linea çok tercih edilen araba modelleri arasında en üst sıralarda yer almıştır. Kullanıcıları tarafında çokça tercih edilmesindeki başlıca etkenler son derece geniş iç hacminin ve aynı nispette genişlik gösteren bagajının katkısı ön plandadır. Bu yönüyle aile boyu kullanım ve iş sektörü için cazip bir araç olarak karşınıza çıkan Linea 1,3’lük dayanıklı multijet motoruyla sizleri sergilediği performansıyla da memnun etmekten geri kalmayacaktır. Bu ve daha fazla özelliği değerlendirerek  ekonomik araç kiralamak istiyorsanız Adanaotokiralamaci.comun araç listesinde yer alan Fiat Lineayı tercih edebilirsiniz.

FİAT LİNEA tasarlanırken aracın iç kullanım alanı ve bagaj hacminin genişliği göz önüne alınarak geliştirilmiş ve bu genişliği desteklemek için 1,3’lük multijet dayanıklı ve güçlü bir motor tercih edilmiştir. Fiat Linea 2012 modelini teknik yönleriyle değerlendirmeye tabi tuttuğumuzda 1248 cc’lik silindir hacmi ve 90 beygirlik motor gücü ile ürettiği gücü ön tekerlere aktarmakta ve bu sayede 0’dan 100 km’ye 13,3 saniyede ulaşabilmektedir. Yakıt sarfiyatı yönünden ise 100 km’de şehir içi kullanımlarda 6,5 litre şehir dışı kullanımlarda ise 4,0 litre yakıt tüketimi göstermektedir. Kullanım esnasında ulaşabildiği hız sınırı azami olarak 170 km/s seviyesine ulaşmayı başarır. Euro 5 karbondioksit(CO2)  standartları çerçevesi gözetilerek üretimi gerçekleştirilen araçta kilometrede karma gaz salınımı 129 g/km olarak ölçümlen dirilmiştir. Teknik donanımları arasında ABS-ANTİ BLOKAJ FREN SİSTEMİ sizlerin kullanım sırasında karşılaşacağınız güvenlik problemlerini gidermiştir. Linea araçlar ekonomi sınıfı araç kiralamayı düşünenler için önerilecek modeller arasında ilk sırada yerini almaktadır.Adana'da tüm bakımları şirketimizce yapılan ve yakın rakipleri arasında çok daha iyi fiyatlara kiralanan Fiat Lineaları kiralayabilmek için Adanaotokiralamaci.com adresimizden ve şirket telefon numaralarımızdan bizlerle iletişim kurabilir ve merak ettiğiniz konular hakkında bilgi edinebilirsiniz.

FİAT LİNEA geniş iç hacmi, rahat koltukları, ön ve arka koltuklar arasında bırakılan uzun diz mesafesi, koltuk kol desteği ile içerisinde seyahat eden herkesin yolculuktan keyif almasını sağlar. Linealar tüm kullanıcılarına konforlu yolculuk sunarken sahip olduğu dinamik hatlarıyla şıklığından da ödün vermeden ne kadar şehirli bir araç olduğunu ispatlıyor. Eşya taşıma konusunda ise kendisini tercih eden kullanıcılarına 500 litrelik bagaj hacmi ile seyahat sırasında gerekli tüm eşyalarını taşıma imkânı sunar ve katlanabilir koltukları ile yük kapasitesini daha da arttırarak sahip olduğunuz eşyaları yerleştirme konusunda yaşadığınız sıkıntıları ortadan kaldır. Kullanıcı kabininde sürücüsünün ihtiyaç duyabileceği her şeye mevcut olan araçta direksiyon kısmında 3 kolu pratik tasarım, müzik sistemini kumanda eden tuşlar, derinlik ayarı ve yükseklik ayarı yer alır. Hıza duyarlı direksiyonu ile kontrollü sürüş deneyimini elden bırakmadan yolculuk edebilirsiniz. Ailenizin küçük bireyleri için uluslararası standartlarca belirlenmiş çocuk koltuk bağlantı noktalarını belirleyen ISOFİX e göre tasarlanan Linea güvenlik yönüyle sizleri düşünür. FİAT LİNEA kiralamak için Adanaotokiralamaci.com adresimiz ziyaret edebilirsiniz.

ADRES

Adana Mah. Adana Cad.
Seyhan Adana

TELEFON

0500 000 00 00 

EMAIL

info@adanaotokiralamaci.com

logoson1
En düşük kiralık araba fiyatını yakalayın, hızlı ve kaliteli hizmet alırken özel fırsatlarımızdan yararlanın...

İLETİŞİM

 Adana Mah. Adana Cad.
Seyhan Adana

 0322 000 00 00 

 0500 000 00 00 

 info@adanaotokiralamaci.com

© 2020 Adanaotokiralamaci.com | Tüm Hakları Saklıdır.