adana fiat egea kiralama
Sınıf: Ekonomik Yakıt: Dizel / Benzin
Vites: Otomatik / Düz Çekiş: Ön
Kasa Tipi: Sedan / Hatchback / Station Wagon Koltuk Sayısı:

 

Son zamanların en fazla satış ve kiralama yapılan aracı Fiat Egea. 
Egea; Sedan, Hatchback ve Station Wagon kasa tipleri ile satışa sunulmuştur. 

2020 yılı araç satışlarının en tepesinde gelen Fiat Egea toplamda 2020 yılı içerisinde 79,556 adet satılmıştır. 2016 yılında AutoBest "Avrupa'nın en iyi otomobili" olarak seçilmiştir. tarafından C segmente sahip olan bu araç, B segment olan Fiat ailesindeki Linea'nın yerini almıştır. 

Adana oto kiralama sektöründe de müşterilerin en fazla tercih ettiği kiralık otomobillerden biri olan Egea, hem bireysel müşterilerin hem de kurumsal müşterilerin gözdesi olmayı başarmıştır. Rent A car filomuzda müşterilerin isteklerine göre araç barındırdığımızdan dolayı sizlerin en fazla tercih ettiği bu araç sizler için her zaman hazır ve bir telefon kadar yakın.

Otomatik ve düz vites şanzıman seçeneği bulunan bu aracın 3 farklı motor seçeneği de mevcut.  Adana Rent A car filomuzda bu araç için benzinli ve dizel modelleri  bulunmaktadır.

Bunlar;

  • 1.6 motor büyüklüğüne sahip, Euro 6D yakıt emisyon seviyeli, 6 ileri şanzıman, 120 HP güç, 320 Nm tork üreten ve hem otomatik hem düz vites bir şanzıman seçeneği,
  • 1.4 motor büyüklüğüne sahip, Euro 6D yakıt emisyon seviyeli, 6 ileri şanzıman, 95 Hp güç, 127 Nm tork üreten ve düz vites bir şanzıman seçeneği,
  • 1.3 motor büyüklüğüne sahip, Euro 6D yakıt emisyon seviyeli, 5 ileri şanzıman, 95 HP güç, 200 Nm tork üreten düz vites bir şanzıman seçeneği bulunmaktadır.

Üç farklı motor seçeneğinde de ortalama 100 km'de yakıt tüketimi 4-6 litre arasındadır. 

Araç kalkış halinde kaymaların önüne geçen ASR özelliği sayesinde kullanıcılara daha güvenli yolculuk ve kullanım sağlar. 

Hem sürüş konforu hem de iç özellikler ve kullanım açısından konforlu olan bu aracı kiraladığınıza asla pişman olmayacaksınız. 11 metre dönüş çapına sahip olan bu araç ile en yüksek manevra kabiliyetine sahip olacağınızdan en dar alanlarda bile rahatlıkla konforlu bir sürüş sağlayacağına eminiz. 

Yokuş kalkış desteği bulunan bu araç sayesinde el freni çekerek araç kaldırma gibi bir derdiniz olmayacak. Ve size artı olarak bir konfor da bu şekilde sunuyor.

Kasa tiplerinden dolayı, aileniz büyük ise station wagon veya sedan modelini kiralayabilir, tatillerinizde bagaj sıkıntısı olmadan rahat bir şekilde seyahat edebilirsiniz. 

Ayrıca iç mekanın geniş olması hem sürücü ve ön yolcu tarafından hem de arka koltuktaki yolcular tarafından rahat bir şekilde seyahat etmenizi sağlayacak diz mesafesi bulunduruyor. 

Bunun yanında eğlence paketi olarak multi media olan bu araçta seyahatleriniz çok daha eğlenceli ve keyifli geçiyor. 

Adanaotokiralamaci.com istatistiklerimizi de kontrol ettiğimizde son zamanlarda en çok ekonomik kiralık otomobil olarak tercih edilen Fiat Egea ile sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

ADRES

Adana Mah. Adana Cad.
Seyhan Adana

TELEFON

0500 000 00 00 

EMAIL

info@adanaotokiralamaci.com

logoson1
En düşük kiralık araba fiyatını yakalayın, hızlı ve kaliteli hizmet alırken özel fırsatlarımızdan yararlanın...

İLETİŞİM

 Adana Mah. Adana Cad.
Seyhan Adana

 0322 000 00 00 

 0500 000 00 00 

 info@adanaotokiralamaci.com

© 2020 Adanaotokiralamaci.com | Tüm Hakları Saklıdır.

Yorum Yaz